Almanya Aile Birleşimi

Almanya Aile BirleşimiUzaktan Eğitim Alanında sahip olduğunuz tecrübe ile sizlere Almanya Aile Birleşimi, alanında uzman uzaktan eğitim hocalarımızla sunuyoruz.

  • Deneyimli Eğitmenler
  • Canlı Dersler
  • Video Eğitimler
  • Dökümanlar
  • Online Testler
 
   
 

Biz Sizi Arayalım

Uzaktan eğitim hakkında sormak istediğiniz sorular, kayıt ile alakalı merak ettikleriniz ve diğer tüm sorularınız için bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım

  • Telefon: 0850 333 00 07
  • Telefon: 0530 304 98 98

Uzaktan Eğitim Almanca Aile Birleşimi sınavına hazırlık online eğitimlerimizle başarıya ulaşacaksınız. Almanya Aile birleşim sınavları her ay yapılmaktadır. Eğitimler sınava yönelik yapılacaktır. Evrakların cevirisinde Yeminli tercumanlık hizmeti verilmektedir.

Aile birleşimi (Alman veya Almanya'da yaşayan bir yabancı eş ile) konusunda her iki eş için prensip olarak asgari 18 yaş sınırı geçerli olmaktadır. Böylece erken yaşta zorla evlendirilmiş kadın ve genç kızların Almanya'ya gelmelerinin engellenmesi amaçlanmaktadır. Bununla birlikte bundan sonra, özellikle aile birleşimi çerçevesinde ülkeye gelecek olan bireylerin Almanya'da uyum süreçlerini kolaylaştırmak için, Almanya'ya giriş yapmadan önce basit Almanca dil bilgilerinin kanıtlanması gerekmektedir. Beklenen en basit seviyede Almanca bilgileri, örneğin "Eğitim durumunuz nedir?" veya "Bu aralar çalışıyor musunuz"? gibi sorulara cevap verebilmek gibi. Uyum gereksinimleri belirgin bir şekilde az olan yabancılar, dil bilgilerini kanıtlama zorunluluğundan muaf tutulurlar.
Bu, örneğin üniversite ve yüksek okul diploması olan kişiler için geçerlidir. Mülteci statüsüne sahip kişiler, Avrupa Birliği vatandaşları ve Almanya'ya daha önce de vizesiz giriş yapabilen yabancıların eşleri için bazı istisnalar geçerlidir. Alman vatandaşı olan bir eşle yapılan aile birleşiminde de belirli şartlar altında kendi geçimi sağlama şartı aranabilir.

* Eğitim başlamadan önce online seviye tesbit sınavı uygulanır.
* 36 Saat online ders
* Evrak hazırlığında ücretsiz destek
* Mektup hazırlama teknikleri
* Test soruları çözme teknikleri
* 9 Adet deneme sınavı
* Online Yayın ve döküman desteğialmanca aile birleşimi almanya uzaktan eğitim

EĞİTMEN

Ferda TURAN

Eğitmen Adı :

Ferda TURAN

İletişim E-Mail :

ferda.turan@akademiuzaktanegitim.com

Benzer Uzaktan Eğitim Dersleri

Almanya Aile Birleşimi
Almanya Aile Birleşimi

Online ders - Almanya Aile Birleşimi