Neden Akademi Uzaktan Eğitim?

 

Akademi Uzaktan Eğitim Merkezi olarak, zaman ve mekandan tamamen bağımsız, öğrencinin ve öğretim üyesinin kampüse gelme zorunluluğu olmadan, mevcut bilgisayar teknolojileri vasıtasıyla tamamen sanal ortamda, canlı, görüntülü, sesli ve interaktif olarak derslerin işlenmesi sağlamaktayız. Neden Akademi Uzaktan Eğitim sorusunu cevaplayalım;

1. Video Eğitimler

Video eğitimler ile dilediğiniz yerde, Akademi Uzaktan Eğitim kalitesi ve güvencesiyle, titizlikle ve anlaşılması kolay bir şekilde hazırlanan videolar ile eğitimlerinizden geri kalmanız tarih oluyor.

2. Online Eğitimler

Online eğitimler ile önceden belirlenen tarih ve saatte online bir şekilde, sınıf ortamındaymış gibi derslerinizi takip edip, öğretmeninize soru yöneltebilirsiniz.

3. Soru Havuzu

Uzman eğitimcilerimiz tarafından titizlikle hazırlanan çok sayıda ve seviyedeki sorular ile öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

4. Ders Notları

Akademi uzaktan eğitim sisteminde aldığınız dersle ilgili dokümanlara erişebilirsiniz. Dokümanlarımız eğitime destek olması ve eğitimin kalıcılığı açısından özenle hazırlanmakta ve siz değerli hedef kitlemizin hizmetine sunulmaktadır.

5. Diğer Nedenler

  • Akademi uzaktan eğitim ders araç ve gereçlerine tam zamanlı ve hızlı erişim sağlamaktadir.
  • Ulaşım sorunu olmadan istenilen yerde ve zamanda ders çalışılabilir, video izlenebilir ve alıştırmalar yapılabilir.
  • Problem çözmeye, araştırmaya, eleştirel düşünmeye dayalı eğitim metodları uzaktan eğitimde rahatlıkla uygulanabilir.
  • Öğretmenlerle, öğrenciler farklı mekanlardayken online eğitimler ile yüz yüze görüşebilirler.
  • Tam zamanlı çalışanlar için ömür boyu eğitimlerini sürdürmeleri uzaktan eğitim sayesinde gerçekleşebilmektedir.
  • Dünya'nın farklı bölgeleriyle iletişime geçilerek akademik çalışmalar, bilimsel araştırmalar ve teknolojik gelişmeler uzaktan eğitim sayesinde yakından takip edilebilir.

Akademi Uzaktan Eğitim olarak sizlerin daha iyi ve kaliteli eğitim almanız ve eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla uzman eğitim kadromuz ile bizler hazırız. Sizleri de aramızda görmekten son derece mutluluk duyarız.