Merhaba Sayın Yetkili;

Neden Akademi Uzaktan Eğitim?

Yeni yeni eğitim sistemi içerisinde yer alan uzaktan eğitim yeni bir eğitim modeli olmuştur. Öğrenciler örgün eğitim veren kurumlarımıza “Uzaktan eğitim desteğiniz var mı?”  sorusunu yöneltmektedir. Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak Uzaktan Eğitim Yönetim ve Eğitim Modeli oluşturduk.

Eğitim piyasasında, rakiplerimizden çok maliyetli olmadan bir adım önde olma şansına sahip olacağız. Akademi Uzaktan Eğitim, KPSS - AÖF - Mesleki Eğitim - Yabancı Dil ve diğer farklı eğitim kurumları için oluşturulmuş bir eğitim birimidir. . Çok yoğun çalışan kullanıcılar, gerek ÖSYM sınavlarına gerek sertifika sınavlarına yoğun iş temposu nedeniyle katılamamaktadır. Uzaktan eğitim sayesinde bu sorun ortadan kalkacaktır. Öğrencileriniz istenilen yerde ve zamanda ders çalışılabilir, video izlenebilir ve alıştırmalar yapılabilirler. Sohbet odaları ve forum gibi özellikler sayesinde öğrenciler diledikleri zaman soru sorabilir, sorularına kısa zamanda cevap alabilirler. Akademi Uzaktan Eğitim, sanal öğretim haricinde tecrübeli eğitmen kadrosunu da kurumunuza kazandıracak ve piyasada yaşanan eğitmen sıkıntısından sizi kurtaracaktır. Kişisel gelişimciler seslerini dünya çapında duyuracaklardır. Eğitim kadrosuna katılacak olanlar eğitim camiasında bilinirlik kazanacaktır.

Sizler için var olan bütün öğretmenlerimiz ve idari kadromuz, sizlerin daha başarılı bir eğitim sezonu geçirmenizi sağlayacaklar ve daha iyi bir eğitim sistemi oluşturmanız amacıyla da her zaman için yenilikçi düşünceler geliştireceklerdir.

Amacımız bir eğitim zinciri kurarak bir güç birliği oluşturmaktır. Uzaktan eğitim modeli her şehir ya da ilçeden sadece bir eğitim kurumuna verilecektir. Bu avantajı kaçırmayın ve rakiplerinize fark atın.

Misyonumuz:

Başarıya odaklanmış profesyonel ekibimizle kariyer hedefi olan bireylerin sevgi, saygı ve genel ahlak kuralları çerçevesinde hedefe ulaşmasına yardımcı olmak ve kurumları güçlendirmek için bilgi desteği sağlamaktır.

Saygılarımla…

Hasan ŞANLI