Emlak Danışmanlığı

Emlak DanışmanlığıUzaktan Eğitim Alanında sahip olduğunuz tecrübe ile sizlere Emlak Danışmanlığı, alanında uzman uzaktan eğitim hocalarımızla sunuyoruz.

  • Deneyimli Eğitmenler
  • Canlı Dersler
  • Video Eğitimler
  • Dökümanlar
  • Online Testler
 
   
 

Biz Sizi Arayalım

Uzaktan eğitim hakkında sormak istediğiniz sorular, kayıt ile alakalı merak ettikleriniz ve diğer tüm sorularınız için bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım

  • Telefon: 0850 333 00 07
  • Telefon: 0530 304 98 98

Akademi Uzaktan Eğitim ; Örgün eğitim almaya imkan bulamayan emlak sektörüne bağlı, alakalı veya merak duyan kişilere , bulundukları yerden zaman ve mekan gözetmeksizin sertifikalı bir eğitim alma imkanı sunuyor.

Uzaktan eğitim Emlak Danışmanlığı Kursu; Sizlerin daha iyi bir şekilde iletişime geçip, doğru seçenekleri sunmanıza yarayacak. Günümüzde yaşanan zorlu rekabet ortamında size muhteşem bir pusula olacak.

Uzaktan Eğitim Emlak Danışmanlığı Kursundaki video paketin tamamına erişebileceksiniz. Ders notlarını, soru cevapları ve eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikasını;

Milli Eğitim Bakanlığı ile çalışan kurumumuzdan ve Akademi Uzaktan Eğitim den kursa tabi olarak alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Emlak danışmanlığı eğitim içeriği

Emlak ile İlgili Temel Kavramlar ;

Emlak ; Ev, arsa, bağ, bahçe v.b. taşınmazların ortak adıdır.

Emlâk, güvenli bir yatırım aracı olarak görülür. Kur dalgalanmalarından ve ekonomik krizlerden çok fazla etkilenmeyen, uzun vadede genellikle büyüyen bir yatırımdır.

 Halkla İlişkiler ve Sosyoloji;

Halkla ilişkiler bir kuruluşun; çalışanlara, müşterilere, bağıntılı olduğu kişilere sevdirme ve saydırma sanatıdır. Tanımlardan çıkan sonuçlar gösteriyor ki; halkla ilişkilerin özünde insan kavramı, insanların birbirleriyle iletişimi vardır.

 Şehir Planlaması;

Sosyal ve ekonomik ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak, birey ile çevresi arasında düzenli ilişkiler kurulmasını sağlamak amacıyla, kentte yer alacak konut, çalışma, dinlenme ve bunun gibi fonksiyonların kent içindeki konumlarının belirlenerek kentlerin fiziksel gelişmesine yön verme olarak tanımlanabilir.

 Alım - Satım;

Emlak alım, satım, kiralama vb. aracılık işlemlerini yapmak için gerekli bilgi ve beceriye sahip kişilerin yetiştirilmesini hedefleyen bir eğitim programıdır

 Kentleşme ve İmar Hukuku;

Şehir planı yalnız haritalardan ve plan paftalarından oluşmaz. Plan raporu ve plan hükümleri ile bir bütündür. Bir şehir planında aşağıdaki temel öğelere birbiri ile ilişkili olarak yer verilir.

Akitli ve Akitsiz

Akitli İşlem;

Satış : Bir malın mülkiyetinin belli bir bedel karşılığında bir başkasına devredilmesi işlemidir. Bizzat Satış : Başvuruda bulunan hak sahibinin reşit, mümeyyiz ve hacir altına alınmamış olması aranmalı yaşlı kimselerde temyiz kudretinin varlığı önem gösterdiğinden, tereddüt durumunda konu tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış bir raporla belgelenmelidir.

Akitsiz İşlem;

Miras İntikali ve Miras Taksimi : Miras bırakanın birinci derece mirasçıları, onun altsoyudur. Çocuklar eşit olarak mirasçıdırlar. Miras bırakandan önce ölmüş olan çocukların yerini, her derecede halefiyet yoluyla kendi altsoyları alır. Altsoyu bulunmayan miras bırakanın mirasçıları, ana ve babasıdır. Bunlar eşit olarak mirasçıdırlar.

Daha bir çok Detayı Uzaktan Eğitim Emlak Danışmanlığı Kursunda bulabilirsiniz.

Akademi Uzaktan Eğitim  ile “Geleceğiniz size bir tık daha yakın”

 
emlak danışmanlığı sertifika meb belge

EĞİTMEN

Göksen SERİ

Eğitmen Adı :

Göksen SERİ

İletişim E-Mail :

goksen.seri@akademiuzaktanegitim.com

Benzer Uzaktan Eğitim Dersleri

.İnsan Kaynakları Kursu.
.İnsan Kaynakları Kursu.

Online ders - .İnsan Kaynakları Kursu.

.Hasta Kabul İşlemleri  .
.Hasta Kabul İşlemleri .

Online ders - .Hasta Kabul İşlemleri .

Çocuk Gelişimi Kursu
Çocuk Gelişimi Kursu

Online ders - Çocuk Gelişimi Kursu