Uzaktan Eğitim  Sıradışı İletişim Becerileri

Uzaktan Eğitim Sıradışı İletişim BecerileriUzaktan Eğitim Alanında sahip olduğunuz tecrübe ile sizlere Uzaktan Eğitim Sıradışı İletişim Becerileri, alanında uzman uzaktan eğitim hocalarımızla sunuyoruz.

  • Deneyimli Eğitmenler
  • Canlı Dersler
  • Video Eğitimler
  • Dökümanlar
  • Online Testler
 
   
 

Biz Sizi Arayalım

Uzaktan eğitim hakkında sormak istediğiniz sorular, kayıt ile alakalı merak ettikleriniz ve diğer tüm sorularınız için bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım

  • Telefon: 0850 333 00 07
  • Telefon: 0530 304 98 98

Akademi Uzaktan Eğitimde Kişisel gelisim eğitimlerini ayağınıza getiriyoruz. Kişisel gelişim eğitimlerine zaman ayıramıyorsanız sizin için fırsat olacaktır.

Bildiğiniz üzere iletişim hayatımızın her aşamasında üst düzeyde gerekli olan bir beceridir. İletişimi güçlü olan insanlar diğerlerine göre; İş, Eğitim, Aile, Sosyal ve İçsel hayatlarında daha başarılı olmaktadır.

Bu eğitim ile; · İç dünyanızda meydana getirmiş olduğunuz olumsuz iletişim kalıplarını fark edip, olumluya çevirmeyi, · Aileniz ve sosyal çevreniz ile kurmuş olduğunuz iletişim unsurlarını daha etkili nasıl kullanmanız gerektiğini, · İş hayatında; özellikle satış ve pazarlama alanında, beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınız ve Müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendirip, daha başarılı nasıl olabileceğiniz ile ilgili püf noktalar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Eğitimimiz Psikolog Erdem ÖZ tarafından verilecektir. Eğitim videolarını tamamladığınız zaman Sertifikalarınız eğitimin bitiminde, sisteme kayıtlı olan adrese kargo ile gönderilecektir.

 kişisel gelişim, erdem öz, sıra dışı, İletişim, becerileri, uzaktan eğitim, paralel, akademi, uzmanlık

Benzer Uzaktan Eğitim Dersleri

Uzaktan Eğitim  Sıradışı İletişim Becerileri
Uzaktan Eğitim Sıradışı İletişim Becerileri

Online ders - Uzaktan Eğitim Sıradışı İletişim Becerileri

Uzaktan Eğitim Satış Teknikleri Semineri
Uzaktan Eğitim Satış Teknikleri Semineri

Online ders - Uzaktan Eğitim Satış Teknikleri Semineri

Profesyonel Satış Teknikleri
Profesyonel Satış Teknikleri

Online ders - Profesyonel Satış Teknikleri